نارسیس رایانه

تریلری جدید از بازی Resident Evil: Revelations 2 منتشر شد

ژانر ترس را با فرنچایز Resident Evil به خوبی آشنا شدیم. Resident Evil: Revelations 2 نام یکی از نسخه های جدید این سری بازی می باشد که به تازگی تریلری جدید از آن منتشر شده است که در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید.

در شروع این نسخه از بازی ما شاهد بازگشت کلر ردفیلد بعد از مدت ها در سری Resident Evil می باشیم. گذشته او تمام وجودش را تحت تاثیر قرار داده است. بعد از اتفاقات راکون سیتی کلر به استخدام سازمان ضد بیوتروریسم Terra Save در آمده است. Moira Burton به عنوان یک فرد تازه وارد در بازی و دختر Barry که عضو سازمان می باشد سعی دارد تا ورود کلر را جشن بگیرد که ناگهان مورد حمله نیروهای ناشناخته قرار می گیرند. کلر و مویرا بعد از حمله بیهوش می شوند و بعد از هوشیاری خود را در یک سلول تاریک پیدا می کنند. آنها باید با یکدیگر همکاری کنند تا متوجه شوند که چه کسی آنها را ربوده و هدفش چه بوده. دشمنان خطرناکی در هر گوشه تاریک بازی انتظار آنها را می کشند. بازیکنان باید از سلاح و مهمات خود هوشمندانه استفاده کنند. سبک بازی Resident Evil: Revelations 2 کلاسیک بوده و همانند نسخه های اول این سری می باشد.

Resident Evil: Revelations 2 به صورت چهار قسمتی و در تاریخ های گوناگونی منتشر می شوند. قسمت اول ۱۷ فوریه ۲۰۱۵، قسمت دوم ۲۴ فوریه ۲۰۱۵، قسمت سوم ۳ مارس ۲۰۱۵ و در نهایت قسمت پایانی و چهارم ۱۰ مارس برای پلتفرم های PS4,PS3,PC,XBOX ONE,XBOX 360 عرضه می شود. قیمت هر قسمت $۵.۹۹ (£۴.۹۹)بوده و اگر بخواهید Season Pass را دریافت کنید باید $۲۴.۹۹ (£۱۹.۹۹)پرداخت نمایید. هرقسمت دارای دو سناریو است به طوری که در یکی از سناریو شما مبارزات Claire و Moira مشاهده می کنید و در سناریو دیگر Barry و Natalia . علاوه براین هرقسمت یک حالت حمله به نام Raid mode دارد.

شما می توانید این تریلر را در زیر دانلود نمایید:

دانلود با کیفیت بالا

دانلود با کیفیت پایین

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +