نارسیس رایانه

Game Awards 2014:تریلر به نام Elder Blood از بازی The Witcher 3: Wild Hunt منتشر شد

در جریان برگزاری مراسم Game Awards 2014 تریلری به نام Elder Blood از بازی  The Witcher 3: Wild Hunt منتشر شده است که در ادامه می توانید آن را مشاهده و دانلود نمایید.

The Witcher 3 Wild Hunt ساحره ۳ شکار وحشیانه سومین نسخه و یکی دیگر از قسمت های سری بازی های محبوب و جذاب The Witcher است که توسط کمپانی CD Projekt Red Studio طراحی و ساخته شده و قرار است در تاریخ ۲۴ فوریه ۲۰۱۵ توسط کمپانی مشهور Warner Bros. Interactive Entertainment برای پلتفرم های PC , Xbox One و PS4 به بازار عرضه شود.

این بار نیز Geralt شخصیت محبوب بازی بازگشته است تا داستان های جذاب و ماجراجویی های باورنکردنی را رقم بزند . داستان بازی بر اساس تصمیمات بازیکنان پیش می رود و پر از اتفاقات و وقایع غیر منتظره و باورنکردنی است که باعث می شود شخصیت هایی را که در طی بازی با آنها روبرو می شوید هرگز از یاد نبرده و همین امر جاه طلبی و انگیزه شما را برای ادامه بازی افزایش می دهد. سیستم مبارزه منحصر به فردی که از ترکیب بصری و طیف گسترده ای از عناصر تاکتیکی بهره می برد و با بیشترین مبارزات در طول یک بازی, که کمتر در این سری باز یها وجود دارد توانسته است نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کند. گیاهان و جانوران موجود در بازی طوری طراحی شده اند که با حوادث مختلفی که در اطرافشان اتفاق می افتد واکنش نشان می دهند. این بازی یکی از بهترین بازی های سبک RPG است که می تواند رقیب خوبی برای سایر بازی های این سبک باشد. لازم به ذکر است که برای ساخت این بازی از موتور REDengine 3 استفاده شده است که توسط CD Projekt RED برای بازی های جهان باز طراحی شده است و به بازیکن این اجازه می دهد تا آزادانه به هر طرف سفر کند و پرسه بزند.

شما می توانید این تریلر را در زیر دانلود نمایید:

دانلود با کیفیت بالا

دانلود با کیفیت پایین

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
  1. ابراهیم 0021 گفت:

    شاهکار CD Projekt RED.حرف نداره کلا تریلر های خیلی زیبایی به نمایش در اومدن.