نارسیس رایانه

تریلر معرفی بازی Resogun Defenders را اینجا مشاهده کنید

Defenders در واقع یک DLC برای بازی Resogun می باشد که به تازگی معرفی شده است.تریلری نیز همزمان با معرفی بازی نیز منتشر شده است که در ادامه می توانید آن را مشاهده و دانلود کنید.

شرکت سونی اعلام کرد جدید ترین بسته ی الحاقی بازی resogun که defenders نام دارد اوایل سال ۲۰۱۵ به طور انحصاری برای پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد. این بسته ی الحاقی ۴.۹۹ دلار قیمت دارد و دارندگان season pass این بسته را به رایگان دریافت خواهند کرد.در این دی ال سی شاهد دو مد جدید با نام های Protector و Commando هستیم به علاوه ی  تعدادی سفینه و سیاره های جدید و هم چنین پرجزییات ترین ارت ورک های این بازی تاکنون که توسط سازنده بازی یعنی Housemarque خلق شده اند.

هم چنین یک اپدیت پچ بسیار پر محتوا نیز در کنار این بسته ی الحاقی به رایگان برای تمام دارندگان بازی منتشر خواهد شد.این اپدیت که با نام Challengers شناخته می شود چالشهای جدیدی را به تمام مد های بازی اضافه می کند و به شما اجازه می دهد تا challenge point های بیشتری را به دست اورید و رتبه ی خود را بالاتر ببرید.

عنوان Resogun در تاریخ ۱۵ نوامبر ۲۰۱۳ برای پلتفرم PS4 منتشر شد. همچنین قرار است نسخه PS3 بازی نیز در تاریخ ۱۷ دسامبر نیز منتشر شود.

شما می توانید این تریلر را در زیر دانلود نمایید:

دانلود با کیفیت بالا

دانلود با کیفیت پایین

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
  1. ابراهیم 0021 گفت:

    خیلی ممنون بابت تریلر.فکر نکنم تو سایتی دیگه به این سرعت قرار گرفته باشه.ممنون;)