نارسیس رایانه

دست و دل بازی EA برای پلی استیشن / بشتابید برای دانلود……..

 

ساعاتی پیش و در مراسم playstation experience شرکت الکترونیک ارتز خبر خوبی را برای علاقمندان پلی استیشن و دارندگان پلی استیشن ۴ , پلی استیشن ۳ و ویتا با خود به همراه داشت.

پیتر مور از الکترونیک ارتز به روی صحنه امد و اعلام کرد ۳ بازی این شرکت به طور رایگان و بدون هیچ هزینه ای در اختیار علاقمندان پلی استیشن قرار می گیرد البته در طول زمان برگزاری دو روزه ی مراسم پلی استیشن.

بر روی پلی استیشن ویتا می توانید عنوان Need for Speed: Most Wanted را به رایگان دانلود نمایید.برای پلی استیشن ۳ می توانید بازی Mirror’s Edge را دانلود نمایید و برای پلی استیشن ۴ می توانید عنوان نسبتا جدید و زیبای Plants vs. Zombies Garden Warfare را به رایگان دانلود نمایید و از انها لذت ببرید.

این بازی ها در اختیار تمام کسانی که اکانت پلی استیشن دارند قرار دارد و لازم نیست حتما اکانت پلاس داشته باشید.متشکریم EA………………….

پیتر مور گفت این راه و روش EA برای جشن گرفتن بیست سالگی پلی استیشن است و هم چنین روش انها برای تشکر از طرفداران و علاقمندان.

عجله کنید و بازی ها را دانلود نمایید.فردا شب دیگر نخواهید توانست انها را رایگان در اختیار داشته باشید.این پیشنهاد تا غروب هفتم دسامبر و به پایان رسیدن مراسم پلی استیشن پابرجاست .بشتابید….

نظر شما در مورد این پیشنهاد الکترونیک ارتز چیست؟ به نظر بسیار خوب و سخاوتمندانه می اید. همواره به کسانی که الکترونیک ارتز را یک شرکت پول پرست می نامند خرده می گرفتم و از این شرکت طرفداری میکردم.خوشحالم که پاسخ خوبی از این شرکت دریافت کردم.

نظرات خود را در این مورد با ما در میان بگذارید.

 

20130908101503!Plants_vs._zombies_Garden_Warfare_cover

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
  1. ابراهیم 0021 گفت:

    عنوان های خیلی خوبین خیلی خوب کاری کرد ea .

  2. سعید آقابابایی گفت:

    اره دقیقا با این کار به سونی و طرفداراش احترام خیلی زیادی گذاشت.دمش گرم