نارسیس رایانه

قسمت سوم از سری ویدئوهای Ace Chemicals بازی Batman: Arkham Knight منتشر شد

اگر کمی به عقب برگردیم به یاد می آوریم که در دو بازه زمانی پیشین، دو تریلر از گیم پلی بازی Batman: Arkham Knight منتشر شد که قسمت اول و دوم از سری ویدئوهای Ace Chemicals این بازی بود. حال همان طور که وعده داده بودیم در تاریخ ۶ دسامبر نیز قسمت سوم آن نیز منتشر شده است که در ادامه می توانید آن را مشاهده و دانلود نمایید.

Batman: Arkham Knight یکی از بازی های سبک اکشن , ماجرایی و جهان باز است که توسط Rocksteady Studios طراحی و ساخته شده و قرار است کمپانی Warner Bros آن را در تاریخ ۲ ژوئن برای پلتفرم های PC , Xbox One و PS4 به بازار عرضه کند .

این نسخه آخرین بازی از سری بتمن است که این کمپانی مشهور آن را می سازد و قصد دارد در پایان این پروژه , بر روی بازی های دیگر خود کار کند. خیابان های شهر بسیار عریض شده و این امکان را به پلیر می دهند تا بتواند بت موبیل را , راحت تر در سطح شهر براند و در صورت نیاز به سمت دشمنان خود موشک پرتاب کنید. Batmobile یک اتومبیل فوق العاده است که به نظر می رسد طراحی آن از اتومبیل بتمن در سری فیلم های شوالیه تاریکی به کارگردانی کریستوفر نولان الهام گرفته شده است. تعداد دشمنان در هر مبارزه بسیار افزایش یافته و می تواند به بیش از ۴۰ نفر نیز برسد ولی بتمن در این نسخه می تواند در یک لحظه تمام جزئیات و دشمنان خود را ببیند و با آنها مبارزه کند . یکی از مهمترین و شاخص ترین ویژگی های بازی , گرافیک خیره کننده آن است. شهر نسبت به نسخه های قبلی بسیار بزرگ است و در طراحی آن دقت بسیاری شده به طوری که حرکت ابرها و خورشید بسیار واقعگرایانه است. برای ساخت بازی از موتور Unreal Engine استفاده شده است که در آن تمامی چین و چروک های صورت بروس وین و گوردون هنگام صحبت کردن , حرک لباس ها و تغییر حالات آنها هنگام وزیدن باد , بارش باران و حرکت قطرات آن بر روی لباس بتمن و خارج شدن بخار از لوله های موجود در سطح شهر به طور خارق العاده ای طراحی شده و حس واقعی را به پلیر منتقل می کند . فراموش نکنیم بتمن , در ابتدا با همان لباس خود وارد می شود ولی هرچه به جلو پیش می رود و ماموریت های خود را با موفقیت پشت سر می گذارد , می تواند لباس خود را ارتقا داده و مجهز کند.

شما را به دیدن این تریلر جذاب دعوت می کنم:

دانلود با کیفیت بالا

دانلود با کیفیت پایین

batman_arkham_knight

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +