نارسیس رایانه

اسکوئر انیکس تایید میکند:انحصاری بودن Rise of the Tomb Raider موقتی است.

از زمان معرفی بازی Rise of the Tomb Raider حواشی زیادی حول آن بوده و بر سر انحصاری بودن یا نبودن آن بین هواداران دعوا و درگیری بوجود آمده است. البته این را میدانیم که این بازی برای همیشه در انحصار مایکروسافت باقی نخواهد ماند.

زمانی که این بازی معرفی شد اعلام شد که این بازی در انحصار مابکروسافت است اما کمی بعد اعلام شد که مدت زمان انحصاری بودن محدود است. ما امیدوار بودیم که این مدت محدود بسیار کوتاه باشد اما وقتی مایکروسافت گفت که میخواهد تهیه کنده و ناشر بازی باشد بسیاری از گیمر ها ناراحت و عصبانی شدند. حال اسکوئر انیکس اعلام کرده که این قرارداد تا ابد با مایکروسافت بسته نشده است.

“همکاری ما با مایکروسافت در مورد انحصاری بودن Rise of the Tomb Raider مدت زمانی دارد اما هنوز درمورد زمان پایان این قرارداد بحثی نداشته ایم و زمان پایانی مشخص نیست. ما فعلا در حال کار برروی این بازی فوق العاده هستیم تا یک بازی بی نقص و عالی را برای Xbox one و Xbox 360 عرضه کنیم.”

به نظر میرسد که دو شرکت برای تعیین زمان برای پایان قرارداد مشکل دارند. به هر حال باید صبر کنیم و منتظر جزئیات بیشتر باشیم.

 

rise_of_the_tomb_raider

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
 1. شایان صالحی گفت:

  داداش این خبر قدیمی .

 2. بی نام گفت:

  اره داداش این خبر قدیمی هست

 3. سعید آقابابایی گفت:

  نه دوستان قدیمی نیست. این خبر برای تایید اسوکوئر انیکس بر زمانی بودن انحصاری بودن این بازیه.چون دیروز خبری منتشر شد که مایکروسافت ناشر بازیه و احتمال داره این بازی انحصاری همیشگی باشه و امروز اسکوئر انیکس دوباره تایید کرد که بازی موقتی انحصاری خواهد بود.خبر مشکلی نداره.

 4. ubilove گفت:

  تا آنچارتد داریم غم نداریم.
  تازی اون تریلره prealpha بوده.
  نسخه final چی میخواد بشه.
  اصلا صد سال سیاه برا پلتفرمای دیگه نیاد.
  من خودمم عاشقشم ولی اسکوئر انیکس با همراهی مایکر داره تر میزنه به این فرانچز.

 5. سعید آقابابایی گفت:

  مطمئن باش که فقط یه مدت انحصاریه.اسکوئر انیکس با سونی خیلی خوبه رابطه اش.واسه همین هم امروز دوباره تایید کرد انحصاریه زمانیه.

 6. نارسیس رایانه گفت:

  خدا کنه مدت انحصارش کوتاه باشه.

 7. Black Hawk گفت:

  ایول ایشالا لارا جون رو روی ایکس ۳۶۰ ام بازی میکنم خدا کنه زود تر بیاد همینطورم واسه بقیه کنسول ها . به نظرم TR بهترین بازی کره زمینه خدایش انقدر که با این حال کردم با بقیه بازی ها حال نکردم 🙂