نارسیس رایانه

آپدیت جدید Alien: Isolation دو مود جدید به بازی می افزاید

استودیو Creative Assembly اعلام کرد با بروزرسانی جدیدی که برای عنوان دلهره بقای Alien: Isolation منتشر گشته دو مود جدید به بازی افزوده می شود. یکی از مودها novice نام داشته و مود دیگر nightmare. مود novice بازی بسیار آسانتر می کند به طوری که دشمنان از جمله آدم مصنوعیها آسانتر کشته شده و لوازم کافی نیز یافت می شود. از سوی دیگر مود nightmare بازی را بسیار سخت می کند.

novice

به طوری که این مود باعث می شود ردیاب اشتباهی کار کرده و نمی توان به آن اعتماد کرد. همچنین ویژگی های HUD از قبیل نوار سلامتی ، نقشه بازی یا همان ایستگاه فضایی سواستوپل حذف شده و  علاوه بر آن تعداد مخزن اسلحه شعله افکن نیز کاهش پیدا می کند. استودیو Creative Assembly با ساخت این دو مود بازخوردهایی از جمله اینکه مهارت بالایی برای زنده ماندن در مود nightmare نیاز است و مود novice نیز کشف دنیای بازی را آسانتر و بهتر می کند.

nightmare

 

بازی ۱۵ سال پس از داستان فیلم سینمایی کلاسیک Alien سال ۱۹۷۹ به کارگردانی  Ridley Scott است. بازی درباره دختری به نام Amanda Ripley فرزند Ellen Ripley بوده که مادرش را طی اتفاقی گم می کند. Amanda Ripley برای یافتن مادرش راهی ایستگاه فضایی Nostromo می شود تا سرنخ هایی از مادرش را پیدا کند. اما قبل از اینکه Amanda Ripley به ایستگاه ورود پیدا کند بیگانه ای وارد آن شده و کارکنانش را به طور فجیعی به قتل رسانده است. شما در بازی نقش Amanda را برعهده داشته و باید به وی کمک کرده تا سرنخ ها را یافته و از ایستگاه فرار کند تا بیگانه وی را از پای درنیاورد.

عنوان Alien: Isolation هم اکنون برای PC,PS4,XBOX ONE,XBOX 360,PS3 در دسترس است. همچنین دو پوستر مربوط به این دو مود منتشر شده که شما در بین متن خبر مشاهده می کنید.

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
 1. سعید آقابابایی گفت:

  فوق العاده زیبا و اتمسفریک هستش این بازی.

 2. ubilove گفت:

  این آپدیتو حتما باید دان کنم رو nightmare بازی کنم.

 3. سعید آقابابایی گفت:

  خیلی حال میده بازیش.خیلی استرس داره.

 4. سعید آقابابایی گفت:

  نه داداش یه فیلم قدیمی داره که دقیقا این بازی از روی اون ساخته شده.

  نسخه ی قبلی alien دو سال پیش اومد که اشغال بود alien colonial marines