نارسیس رایانه

Valve بازی Hatred را از Steam Greenlight حذف کرد.

دیروز تریلری بسیار کوتاه از بازی تازه معرفی شده ی Hatred منتشر شد که مشخص شد این بازی برروی شبکه ی Steam Greenlight که برای بازی های مستقل است منتشر شده است.
 حال شرکت Valve تصمیم گرفته تا این بازی را از روی شبکه اش حذف کند. تهیه کننده ی بازی Hatred این بازی را درشبکه ی Steam Greenlight قرار داد و همان روز از کاریران نظرخواهی کرد ولی valve این بازی را حذف کرد. به گفته ی والو:”با توجه به چیزی که در شبکه ی Steam Greenlight دیدیم تصمیم گرفتیم که این بازی را منتشر نکنیم و آن را از شبکه برداریم.”

سازندگان این بازی در یک پوشش خبری گفتنند:”طرفداران عزیز Hatred همانطور که میدانید ما امروز بازیمان را در شبکه ی Steam Greenlight منتشر ساختیم و یک کمپین نظرخواهی برای آن راه انداختیم اما valve با دلایل خود بازی ما را از شبکه اش برداشت. این درحالی است که بازی هایی نظیر Manhunt و Postal هنوز در این شبکه فعالیت میکنند. البته ما به نظر والو احترام میگذاریم. وقتی آن ها تصمیمی میگیرند حتما درست بوده است. اما این را بدانید که تیم ما به هیچ وجه نا امید نشده است و این بازی هنوز هم در فصل دوم سال ۲۰۱۵ منتشر خواهد شد آن هم با کیفتی بهتر و مورد قبول تر. از پشتیبانی شما در این شبکه نیز تشکر میکنیم.”

آمار طرفداران این بازی را نیز در Steam Greenlight مشاهده میکنید:

 

hatred steam greenlight engagement

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
برچسب ها : , , ,