نارسیس رایانه

یک شخصیت قابل بازی دیگر به The Witcher 3 اضافه شد.

استودیوی CD Projekt Red امروز اعلام کرد که علاوه بر شخصبت محبوب این سری یعنی Geralt یک ویچر دیگر به نام  Ciri نیز در بازی The Witcher 3: Wild Hunt قابل بازی خواهد بود.

شخصیت Ciri در بعضی از قسمت های بازی قابل بازی خواهد بود . یک شخصیت دوم یا جابگزین نیست. CD Projekt Red هنوز اعلام نکرده که بازی کردن با Ciri چگونه است اما اعلام کرده که او یک قدرت افسانه ای دارد.

“Ciri فقط در لحظات معینی قابل باز خواهد بود. ما او را شخصیت قابل بازی قرار دادیم زیرا میخواستیم یک دور نمای دیگر از داستان عظیم بازی را به مخاطبان نشان دهیم. شما مدت های زمانی طولانی ای را با او بازی نمیکنید اما به طور کل او شخصبت مهمی است. ما فکر کردیم که با وجود یک شخصیت فوق العاده ی دیگر ارتباط بازییازان با بازی خود را بیشتر کنیم. ما Ciri را فقط به خاطر یک ابزار کمکی یا یک همراه کمکی در گیم پلی نساختیم. بازی های ویچر همواره درباره ی Geralt بوده و این موضوع تغییر نکرده اما زمانی که با Ciri بازی میکنید میتوانید داستان را بهتر بفهمید و در واقع آن روی سکه ی داستان را ببینید. او یک اسلحه ی زنده است و هر کسی میخواهد او را کنترل کند. Geralt او را از زمان کودکی میشناسد و این میتواند رابطه ی عاطفی قوی و محکمی در بازی باشد.”

به نظر شما Ciri میتواند به اندازه ی شخصیت های زن محبوب این سری نظیر Triss و Yennefer خوب ظاهر شود؟

 

the witcher 3 ciri

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
 1. MR Engineer گفت:

  خبر خوبی برای طرفداران این بازی بود
  ممنون بابت خبر

 2. سجاد حبیبی گفت:

  Geralt رو زنش کن میشه این.
  چقد شبیه همن.

 3. سعید آقابابایی گفت:

  چقدر جذاب و خوشگله.