نارسیس رایانه

Sniper: Ghost Warrior 3 در سال ۲۰۱۶ می آید.

خبر خوب برای طرفداران و علاقه مندان sniper: قسمت سوم از سری Sniper: Ghost Warrior در حال ساخت است و به گفته ی city interactive قرار است تا در نیمه ی اول سال ۲۰۱۶ منتشر شود.

طی مصاحبه ی خبری ای که امروز برگدار شد استودیوی  CI که به تازگی بازی Lords of the Fallen را منتشر کرده بود اعلام کرد که Sniper: Ghost Warrior 3 به عنوان یک بازی AAA در حال ساخت است. تیم سازنده هم تلاش میکند تا این بازی را در نیمه ی اول سال ۲۰۱۶ برای پلتفرم های PC و PS4 و Xbox One منتشر کنند.

خبر خوشحال کننده این است که آقای Steve Hart که تهیه کننده ی اصلی بازی Sniper Elite V2 بود برروی این بازی کار میکند. بسیاری از سازندگان زبر دست اکشن نیز در استودیوی CI مشغول کار هستند مانند آقای Paul B. Robinson.

طبق اعلام CI بازی Sniper: Ghost Warrior 3 در آینده ای مدرن در غرب اروپا جریان دارد و شما در نقش سه اسنایپر مختلف بازی میکنید. مکان های عظیم و گیم پلی واقع گرایی در بازی وجود دارد شما در جریان بازی آزاد هستید تا مخفی کاری یا اکشن را انتخاب کنید.

آقای Marek Tyminski مدیر شرکت CI اعلام کرد:”سری Sniper: Ghost Warrior با فروش ۵.۵ میلیون نسخه ای خود پر طرفدار ترین بازی استودیوی CI است پس ما در حال ساخت نسخه ی سوم آن هستیم. ما بسیار خرسند هستیم که بازی میسازیم که طرفداران میتوانند به عنوان یک اکشن اول شخص خوب روی آن حساب کنند.”

 

sniper ghost warrior 3

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
  1. شایان صالحی گفت:

    بازی موردانتظاری حتما می گیرمش.

  2. اشکان عالیخانی گفت:

    امیدوارم مثل شماره ی قبل بد نباشه. من قسمت قبل رو فقط آنلاین بازی کردم چون بخش داستانیش قابل تحمل نبود.

  3. MR Engineer گفت:

    امیدوارم از دو نسخه ی قبلی بهتر باشه