نارسیس رایانه

ورژن انگلیسی تریلر Final Fantasy XV در TGS 2014 منتشر شد

 

بدون شک سری فاینال فانتزی از محبوب ترین عناوین نقش افرینی در دنیا هستند که روزگاری طلایه دار این سبک خصوصا از نوع ژاپنی در دنیای بازی های کامپیوتری بودند و اکنون نیز در بین برترین عناوین این سبک جای دارند.

در مدت اخیر خبرهای زیادی از این سری شنیده ایم و اسکوئر انیکس خبر از باز سازی برخی عناوین قدیمی و زیبای این سری را به طرفداران داده است که باعث خوشحالی علاقمندان این سبک در دنیا گردیده است.

جدید ترین عنوان این سری محبوب که توسط اسکوئر انیکس در دست ساخت است عنوان Final Fantasy XV می باشد که تا کنون با تصاویر و تریلرهایی که از ان منتشر گردیده است نوید یک عنوان قدرتمند و بسیار زیبا از این سری را به طرفداران داده است.طرفدارانی که اعتقاد دارند این سری مدتی است که با افت نسبت به عناوین کلاسیک خود مواجه شده است و اکنون منتظر یک بازی در سطح محبوب ترین عناوین این سری می باشند و امید زیادی به این نسخه بسته اند.

در مراسم TGS 2014 یک تریلر بسیار زیبا از این بازی با زبان ژاپنی منتشر گردید که گیم پلی و داستان بازی را تا حدودی برای علاقمندان اشکار ساخت.از انجا که زبان این تریلر ژاپنی بود بسیاری از طرفداران در دنیا متوجه وقایع و اتفاقات رخ داده در این تریلر نشدند و امیدوار به انتشار این تریلر با زبان انگلیسی بودند.

اکنون اسکوئر انیکس نسخه ی انگلیسی این تریلر زیبا را برای علاقمندان منتشر کرده است. لازم به ذکر است این برای اولین بار می باشد که Final Fantasy XV را با صداپیشگان انگلیسی مشاهده می نماییم.

شما می توانید این تریلر زیبا را در انتهای مطلب با کیفیت HD و لینک مستقیم مشاهده و دانلود نمایید و از ان لذت ببرید.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟ ایا عناوین قبلی فاینال فانتزی را انجام داده اید؟ ایا از طرفداران این سری هستید؟

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

Final Fantasy XV tgs 2014 english version trailer HDdownload

 

 

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +