نارسیس رایانه

انتشار بسته The Lord of the Hunt expansion pack برای Shadow of Mordor

اولین بسته الحاقی داستانی بازی Middle-earth: Shadow of Mordor طبق اعلام شرکت Warner Bros برای PS4,PC,XBOX ONE منتشر شد. در بسته الحاقی The Lord of the Hunt expansion pack شخصیت اصلی بازی Talion به همراه دوست کوتوله اش Torvin به اهلی کردن جانوران وحشی موردور می پردازند که در این بین دو جانور جدید به نام های Gaug که دارای سمی در دهانش است و برروی دشمنان می ریزد و Caragath اشاره کرد.

Middle-earth: Shadow of Mordor screenshot

شما همچنین در مقابل نیروهای Beastmaster Warchief نیز قرار دارید که Uruk های قدرتمندی بوده و توانایی سوار شدن برروی جانوران وحشی هستند و بوسیله این جانوران با شما مبارزه می کنند. از دیگر محتواهای این بسته پوسته جدید به نام Hunt، پنج قدرت جدید، چالش های جدید شکاراشاره کرد. شرکت Warner Bros ادعا کرده که بسته الحاقی جدید ساعت ها گیم پلی اضافی به همراه دارد که می تواند به خوبی موجب سرگرمی گیمرها شود.

Middle-Earth-Shadow-of-Mordor-Trophies-Guide-750x400

بسته الحاقی The Lord of the Hunt expansion packبرای خریدارن سیزن پس بازی رایگان است و هنوز قیمت مستقلش مشخص نگردید. این بسته برای نسخه PS3,XBOX 360 اعلام نشد.عنوان نقش آفرینی Middle-earth: Shadow of Mordor در اوایل ماه اکتبر برای PC,PS4,XBOX ONE منتشر شده و در ۱۸ نوامبر نیز برای PS3, XBOX 360 عرضه گشت.

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
  1. MR Engineer گفت:

    امیدوارم زیاد گرون نباشه

  2. سعید آقابابایی گفت:

    بعد از یه ربع بازی روی ps3 فهمیدم با چه شاهکاری طرفم و سریع از بازی اومدم بیرون تا روی ۴ بازیش کنم.