نارسیس رایانه

با نخستین تصاویر DmC Devil May Cry: Definitive Edition همراه باشید

 

همان طور که حتما در جریان قرار گرفته اید و در خبرهای قبلی نیز به اطلاع شما رساندیم شرکت کپکام قصد دارد عناوین DmC Devil May Cry و Devil May Cry 4  را برای نسل هشتم نیز منتشر نماید.

نسخه ی نسل هشتمی DmC Devil May Cry که  DmC Devil May Cry: Definitive Edition نام دارد در تاریخ ۱۷ مارچ در اروپا و امریکای شمالی برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد و عنوان Devil May Cry 4: Special Edition نیز در تابستان ۲۰۱۵ برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.

همچنین تریلر معرفی این عناوین نیز منتشر گردید که این تریلر معرفی را در اخبار قبلی برای شما عزیزن برار دادیم تا مشاهده و دانلود نمایید.

شرکت کپکام تعدادی تصویر نیز از عنوان  DmC Devil May Cry: Definitive Edition منتشر کرده است که شما می توانید این تصاویر را در انتهای مطلب مشاهده نمایید.

DmC Devil May Cry: Definitive Edition در نسل هشتم همانگونه که در 

بازی DmC Devil May Cry: Definitive Edition که هم به صورت فیزیکی و هم دیجیتالی منتشر خواهد شد قیمتی برابر با $۳۹.۹۹ / €۳۹.۹۹ خواهد داشت.

این نسخه  شامل بازی به اضافه ی تمامی اضافات و در ال سی های منتشر شده تاکنون برای بازی می باشد از جمله campaign داستانی “Vergil’s Downfall” و لباسهای جدید و مد های جدید.

از موارد جدید اضافه شده به این نسخه قابلیت بازی در نقش ویرجیل (برادر دو قلوی دانته ) در “Vergil’s Bloody Palace Mode ” می باشد.همچنین یک درجه ی سختی با نام  “Gods Must Die” با چالشهای بسیار شدیدتر نیز به بازی اضافه خواهد شد. 

دو مد جدید با نام های  “Must Style Mode” و “Hardcore Mode” با طراحی شبیه عناوین کلاسیک سری نیز در بازی وجود خواهند داشت و همینطور لباسهای جدید دانته و ویرجیل که با الهام از عناوین قبلی و کلاسیک این سری محبوب طراحی شده اند.

همچنین با توجه به بازخوردهای هواداران بهبودها و اصلاحاتی در جهت توازن بیشتر بازی روی ان انجام گرفته است مانند گزینه هایی از قبیل  “Turbo Mode,” که می توانید ان را خاموش یا روشن نمایید و باعث افزایش سرعت بازی می شود و می توانید کمبو ها را با سرعت بیشتری احرا نمایید و از بازی لذت بیشتری ببرید.همینطور تروفی و اچیومنت های جدید و لیدربرد جدید و موارد اجتماعی بیشتری نیز به این نسخه اضافه خواهند شد.

در انتها توجه شما را به تصاویر جدید این بازی جلب می نماییم.

ظر شما در مورد این نسخه چیست؟ ایا از علاقمندان این سری محبوب هستید؟

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

 

 

dmc definitive edition 1 با تریلر نسخه ی نسل هشتمی DMC همراه باشید / عنوانی با جذابیت بی پایان......

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +