نارسیس رایانه

Red Dead Redemption 2 تایید شد

راکستار درنهایت قصد ساخت نسخه دوم عنوان جهان باز غرب وحشیش یعنی Red Dead Redemption را دارد. این شرکت طی برنامه پرسش و پاسخی اعلام کرده که در ساخت دنباله عناوینش عجله ای نداشته اما در کار خواهند بود. راکستار گفته است :

این فوق العاده است وقتی که پس از ۵ سال انتشار عنوان Red Dead Redemption طرفداران شوق و شور بسیاری برای سری بازیهای Red Dead دارند.

همانطور که زمانی طرفداران درباره نسخه جدید عنوان Red Dead Redemption،Bully و L.A. Noire درخواست کردند ما اعلام کردیم عجله ای برای ساخت دنباله آنها نداریم اما این بدان معنی نیست که ساخته نخواهد شد.

http://cdn.emgn.com/wp-content/uploads/2014/02/red_dead_redemption-1024x576.jpg

این شرکت ادامه داد:

ما می خواهیم درباره ساخت بازیهایمان از دو معقوله زمان و پهنای باند همیشه مطمئن باشیم. ما از طرفداران قدیمی خود که مثل همیشه حمایت شگفت انگیزی داشتند درخواست داریم که با ما همراه باشند تا از اطلاعیه ای در سال ۲۰۱۵ که از سوی راکستار منتشر می شود آگاه باشند.

red-dead-redemption-2

عنوان Red Dead Redemption در سال ۲۰۱۰ برای PS3,XBOX 360 منتشر شد و تا اویل سال ۲۰۱۱ هشت میلیون نسخه از آن به فروش رفت.علاوه بر این راکستار نسخه Game of the Year Edition بازی را نیز که شامل تمامی بسته های الحاقی بود را منتشر کرد. شایعات بسیاری پیرامون نسخه جدید Red Dead به بیرون درز کرد و حال راکستار با این پاسخش مهرتاییدی بر نسخه جدید زده است.

 

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
  1. MR Engineer گفت:

    برای چه پلتفرم هایی میاد هنوز مشخص نشده؟

  2. اشکان عالیخانی گفت:

    یکی از بهترین خبرهایی بود که تو زندگیم شنیدم. واقعا ممنون.
    فقط خداکنه یه ربطی به جان مارستون فقید داشته باشه.