نارسیس رایانه

بسته الحاقی Escape from Durgesh Prison برای Far Cry 4 معرفی شد

شرکت یوبیسافت به تازگی از بسته الحاقی جدید Far Cry 4 به نام Escape from Durgesh Prison رونمایی کرد. در این بسته الحاقی ایجی و دوستش Hurk در زندان یوما از خواب بیدار می شوند. آنها وقتی که بیدار می شوند هیچ سلاح و امکاناتی با خود به همراه ندارند باید با چنین وضعیتی از زندان فرار کنند و به کسب سلاح و امکانات دیگر بپردازند. در این بسته الحاقی ماموریتهای گنجانده شده که اگر بازی اصلی را به اتمام رسانده باشید اوقات فراغتتان را پر می کند.

Far Cry 4

شایان ذکر است شما اگر در این بسته الحاقی کشته شوید باید ماموریت ها را از اول شروع کنید. شما هم می توانید به صورت تکنفره یا چندنفره بازی را طی کنید. این بسته الحاقی جزئی از سیزن پسFar Cry 4 بوده و خریداران سیزن پس به رایگان دریافت می کنند. اما افراد دیگر باید ۹.۹۹ دلار برای خریدش بپردازند.

FC4_DLC_030_CHOPPER_1418920091

Escape from Durgesh Prison در ۱۳ ژانویه سال آینده برای پلتفرم های PC,PS4,PS3,XBOX ONE,XBOX 360 منتشر می گردد. عنوان Far Cry 4 شماره چهارم از سری بازیهای اکشن شوتر اول شخص Far Cry بوده که دارای گیم پلی جذاب و داستانی شیرین است. نسخه چهارم دارای گرافیکی بهتر، اسلحه ها و وسایل نقلیه بیشتر، قابلیت فیل سواری و برخی دیگر است که ساعتها شما را در دنیای بازی یعنی منطقه Kyrat سرگرم می کند. این عنوان در ۱۸ نوامبر امسال برای پلتفرم های مذکور عرضه شد.

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
  1. سعید آقابابایی گفت:

    تازه شروع کردم دارم فارکرای ۴ رو بازی میکنم.خیلی گسترده اس بازیش. البته فرق زیادی با ۳ نداره ولی خب تکرار یه فرمول موفقه. به ترکیب تیم برنده که دست نمیزنن.

  2. MR Engineer گفت:

    هر چه قدر در مورد این شاهکار بگم کم گفتم