نارسیس رایانه

انتشار اطلاعاتی جدید از دشمنان در بازی Bloodborne

شرکت سونی و استودیو From Software به دنبال انتشار تصاویر جدید از بازی Bloodborne اطلاعاتی از دشمنان جدید این عنوان انحصاری PS4 منتشر کردند که در سایت پلی استیشن ژاپن انتشار پیدا کرد. شما می توانید در ادامه با این سه دشمن قدرتمند در بازی آشنا شوید:

The Ancient Watch Dog یا همان سگ باستانی نگهبان

Bloodborne (9)

این هیولا جنسش از سنگ خشکی بوده که شعله های سوزانی بدنش را احاطه کرده و از خرابه های زیرزمینی محافظت می کند. گفته می شود این هیولا منحصربفرد به دلیل شعله های سوزانش موجب می شود کمتر کسی به آن نزدیک شده و هرکسی را به راحتی نابود می کند. همچنین وظیفه این هیولا نگهبانی از خرابه هاست و یکی از قدیمی ترین موجوداتی هستند که در ویرانه ها زندگی می کنند.

 

The Ritualist هیولای دعاگر

Bloodborne (6)

در اتاق خواب یا قبرستان همیشه انسانهایی وجود دارند که خفته هستند. در این میان شکارچیان هستند که برای افراد در حال استراحت دعا می کنند و یکی از این شکارچیان The Ritualist نام داشته که قدرت بسیار داشته و چهره ای همچون زنی نفرت انگیز و وحشتناک دارد.

The Hunter of the Ancient Ruins یا هیولایی در ویرانه های باستانی

Bloodborne (5)

مکانی بزرگ و باستانی در زیر شهر باستانی Yarnham نهفته است. گفته می شود در این خرابه باستانی قبر انسان هایی است که به آنجا رفته و بازنگشتند و هیولاهایی به استراحت در آنجا می پردازند. این هیولاها از خرابه های آرام و ساکت محفاظت می کنند. این موجودات در گوشت و خون انسان های مرده متولد و پرورش یافته اند و به زندگی می پردازند. رنگ پوست این موجودات آبی بوده که روشنایی روز را به خود ندیدند.

عنوان Bloodborne قرار است مارس ۲۰۱۵ برای PS4 منتشر شود و از عناوین موردانتظار سال ۲۰۱۵ طرفداران پلی استیشن است.

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +