نارسیس رایانه

انبارهای پلی استیشن ۴ در اروپا به سرعت در حال خالی شدن هستند

PS4Anniversary-6

 

به نظر می رسد با نزدیک شدن تعطیلات پایان سال میلادی تقاضا برای خرید پلی استیشن ۴ در اروپا بسیار بالا رفته است و سونی برای تامین این درخواست ها تا حدودی مشکل مواجه خواهد شد زیرا ذخیره های این کنسول در انبارهای اروپایی به سرعت رو به خالی شدن می روند.

رییس شرکت سرگرمی های سونی andrew house در مصاحبه با رویترز اعلام کرد :

” اگر نگاهی به اروپا بیاندازیم، باید بگویم برای دومین سال عرضه ی کنسول PS4، ما با مشکل تعداد کنسول ها مواجه شده ایم و ممکن است در تامین تقاضای تمامی مشتریان تا قبل از تعطیلات با مشکلاتی روبرو شویم. نمی گویم که شما نمی توانید PS4 پیدا کنید و بخرید اما این را بدانید که ممکن است برای خریدن آن مجبور شوید مقداری صبر و حوصله داشته باشید و دنبال فروشگاه هایی بگردید که ذخیره ی پلی استیشن ۴ انها هنوز به اتمام نرسیده باشد “

وی در این مورد عدد خاصی را برای این تقاضا ها اعلام نکرد و نگفت که تقاضا برای این کنسول تا چه مقداری می باشد و فقط اعلام کرد که سونی تمام تلاش خود را برای این که موضوع مشکل ساز نشود و کنسول در اختیار تمام علاقمندان قرار گیرد , به کار خواهد بست.

همچنین در مورد بازار امریکا در ماه دسامبر وی گفت علیرغم رقابت “سخت تر” با مایکروسافت در ماه نوامبر , فروش کنسول پلی استیشن ۴ در دسامبر برابر با انتظارات انها بوده است.

نظر شما در مورد این موضوع چیست؟ ایا شما کنسول پلی استیشن ۴ را خریده اید؟ ایا از طرفداران این کنسول هستید یا خیر؟

نظرات خودرا در این مورد با ما در میان بگذارید.

 

ps4-670x448

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +