نارسیس رایانه

تریلری فوق العاده زیبا از final fantasy XV منتشر شد / در نهایت زیبایی……….

 

امروز و طی مراسم jump festa شرکت اسکوئر انیکس یک تریلر جدید و فوق العاده زیبای دیگر را از عنوان مورد انتظارfinal fantasy XV منتشر کرد.

چند روز پیش ورژن انگلیسی تریلر مراسم tgs 2014 که به زبان ژاپنی بود توسط اسکوئر انیکس منتشر شد و اکنون نیز این تریلر جدید به هر دو زبان انگلیسی و ژاپنی منتشر شده است.

در این تریلر قسمتهای بسیار زیبایی از گیم پلی بازی و مبارزات و تایتان های غول پیکر و گشت و گذار در شهرهای بازی و…. به نمایش در می اید.

همچنین در این تریلر یک شخصیت مونث جدید به نام cindy نیز معرفی می شود که به گفته ی اسکوئر انیکس با این که یکی از شخصیت های اصلی بازی نمی باشد در پشتیبانی و حمایت از قهرمان بازی نقش بسیار مهمی دارد.

همچنین این شرکت اعلام کرد قصد دارند برای این بازی سیستمی را در نظر بگیرند که با ورود و خروج از شهرهای مختلف بازی هیچ گونه لودینگی صورت نپذیرد و بازی کاملا یکپارچه باشد.

از دیگر اطلاعات اعلام شده توسط اسکوئر انیکس در مورد این تریلر می توان به این نکته اشاره کرد که شهری که در تریلر بازی به نمایش در می اید بزرگترین شهر موجود در بازی نمی باشد.

شما در شهرهای مختلف بازی قابلیت گشت و گذار و خرید و…. را خواهید داشت و می توانید در این شهرها به استراحت بپردازید.

یکی از وسائلی که با ان می توانید بین شهرهای مختلف بازی جابجا شوید قطارها می باشند که در زمان حرکت قطار نیز می توانید درون قطار ازادانه به قدم زدن و انجام کارهای مختلف بپردازید.

این عنوان که هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای ان اعلام نشده است برای پلتفرم های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در دست ساخت می باشد.

در انتهای مطلب شما عزیزان می توانید این تریلر فوق العاده زیبا را با لینک مستقیم و دو کیفیت بالا و معمولی دانلود و مشاهده نمایید.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟ ایا از علاقمندان این سری محبوب می باشید یا خیر؟ ایا اهل بازی های نقش افرینی هستید یا نه؟

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

دانلود تریلر final fantasy XV با کیفیت HD

دانلود تریلر final fantasy XV با کیفیت SD

 

Final Fantasy XV

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
  1. اشکان عالیخانی گفت:

    وای چه قدر منتظر این بازیم. ممنون از تریلر دل آب کن.:)