نارسیس رایانه

اسکرین شات هایی جدید از One Piece: Pirate Warriors 3 منتشر شد

 

همان طور که در جریان هستید بازار ساخت بازی های کامپیوتری بر اساس انیمه ها و مانگاهای محبوب در سالهای اخیر بسیار داغ بوده است و عناوین زیادی مانند ناروتو و اواتار و …. تا کنون ساخته شده اند و محبوبیت بسیار زیادی نیز بین بازی بازان و طرفداران این انیمه ها کسب کرده اند.

یکی از مشهورترین و محبوبترین این عناوین سری بازی one piece می باشد که خصوصا در ژاپن طرفداران بسیار زیادی دارد و تاکنون نسخه های مختلفی از ان برای کنسول های پلی استیشن منتشر شده اند.

جدید ترین نسخه از این سری بازی One Piece: Pirate Warriors 3 نام دارد که برای اولین بار قصد دارد به نسل هشتم نیز پا بگذارد و علاوه بر پلی استیشن ۳ و ویتا برای کنسول پلی استیشن ۴ نیز منتشر شود.

اکنون نامکو باندای اسکرین شات های جدیدی از این بازی منتشر کرده است که در انها شاهد گیم پلی و مبارزات و شخصیت های مختلف بازی هستیم.

این عنوان از منطقه ی Dress Rosa arc اغاز می گردد و در ان شخصیت های نام اشنا و قابل بازی زیادی به چشم می خورند.از محبوبترین این شخصیت ها که در این عنوان قابل بازی هستند می توان به Doflamingo, Fujitora, و  برادر بزرگتر luffy یعنی sabo اشاره کرد.

در مراسم jump festa نیز که به تازگی برگزار گردید اطلاعات جدیدی از این بازی منتشر گردید و همچنین این عنوان در اینم مراسم برای طرفداران قابل بازی نیز بود.

شما می توانید در انتهای مطلب اسکرین شاتهای جدیدا منتشر شده از این بازی را مشاهده نمایید.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟ ایا شما به بازی هایی که از انیمه و مانگا ساخته می شوند علاقه دارید؟ ایا سری انیمه ی خاصی را دنبال می کنید؟

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +