نارسیس رایانه

Ninja Theory از دلیل انحصاری بودن Hellblade می گوید

استودیو Ninja Theory سازنده فرنچایزهای محبوب Heavenly Sword و DmC: Devil May Cry به تازگی درباره دلیل انحصاری بودن عنوان آینده Hellblade برای PS4 صحبت کرده است. آقای Dominic Matthews یکی از اعضای استودیو Ninja Theory طی مصاحبه اش با مجله انگلیسی پلی استیشن دلیل را بیشتر رابطه خوب Ninja Theory با سونی بیان کرد.

hellblade-770x472

وی گفته است:

ما به عنوان تیمی کوچک باید از تمرکز برروی پلتفرمی مراقب باشیم. پلی استیشن فرصت خوبی به ما داده تا بازی را همانگونه که می خواهیم ارائه کنیم. علاوه بر این رابطه خوبی نیز بین سونی و Ninja Theory برقرار است و این میراث از زمان Heavenly Sword انحصاری PS3 وجود دارد. بنابراین من فکر می کنم به کارگیری آن تیم در کنار تیم جدید عمل درستی است.

Hellblade wallpaper 2

این که Hellblade برای PC یا XBOX ONE منتشر می شود مشخص نیست اما به دلیل ارتباط نزدیک Ninja Theory با سونی احتمال انتشار بازی برای PC بیشتر از XBOX ONE است. مگر اینکه مایکروسافت خود دست به کار شده و به ارتباط نزدیک با Ninja Theory جهت انتشار بازی برای XBOX ONE بپردازد. تنها باید منتظر آینده و عملکرد Ninja Theory بود. Hellblade در سال ۲۰۱۵ برای PS4 عرضه می شود.

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
 1. سجاد حبیبی گفت:

  I’m sony fan.
  اما انصافا Ninja Theory ر.یده با این دلیل اوردنش.

 2. سعید آقابابایی گفت:

  اگر heavenly sword رو بازی کرده باشین این حرف رو نمیزنین.یکی از برترین بازیای ps3 بود واقعا.امبدوارم اینم یه انحصاری خوب باشه. معلومه که وقتی دو تا کمپانی راببطه اشون با همخ خوبه از این کارا می کنن. استدیو که نمیتونه بیاد بگه ما از مایکروسافت بدمون میاد وسه همین این بازی رو نمیسازیم براشون.باید یه همچین دلیلی بیاره دیگه.

 3. ابراهیم 0021 گفت:

  Ninja Theory از استدیو اصلی طرف قرار داد سونی هستش.مثل سری سایلنت… اصلا نیازی به دلیل اوردن نیست.