نارسیس رایانه

با امتیازات نسخه ی PC بازی Metal Gear Solid V: Ground Zeroes همراه باشید

 

حتما در جریان هستید که نسخه ی پی سی عنوان Metal Gear Solid V: Ground Zeroes به تازگی منتشر شده است و اکنون نقدها و امتیازات این نسخه توسط وبسایتهای مختلف در حال انتشار هستند.

این بازی مدتی قبل برای کنسولهای نسل هفتمی و هشتمی سونی و مایکروسافت منتشر شده بود و سپس بنابه درخواست طرفداران نسخه ی پی سی ان نیز در دست ساخت قرار گرفت و اکنون منتشر شده است.

امتیازات و نقدهای این نسخه نسبت به نسخه های کنسولی بهتر می باشد و منتقدان در نقدهای خود به پیشرفت و بهبود این نسخه ی بازی نسبت به کنسولها اشاره کرده اند.

لازم به ذکر است که این بازی در حقیقت یک پیش زمینه و یک قسمت نخست برای عنوان بزرگ Metal Gear Solid V: The Phantom Pain می باشد که توسط هیدئو کوجیما روند ساخت خود را طی میکند.

تاکنون نقدهای زیادی برای این بازی منتشر نشده اند و با انتشار امتیازات بیشتر در این پست انها را برای شما قرار خواهیم داد و پست را اپدیت خواهیم کرد.

تاکنون امتیاز متای این بازی ۷۹ از ۱۰۰ می باشد که بیانگر یک بازی خوب است و البته ممکن است که با انتشار امتیازات و نقدهای دیگر این نمره تغییر کند و بالاتر یا پایین تر برود.

در انتهای مطلب می توانید امتیازاتی را که تاکنون منتشر شده اند مشاهده نمایید.شاید معتبرترین این نمرات امتیاز وبسایت پی سی گیمر است که امتیاز عالی ۸۷ را به این بازی داده است.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟ ایا این عنوان را انجام داده اید؟ امتیاز شما به این بازی چند است؟ ایا از علاقمندان سری متال گیر هستید یا خیر؟

نظرات خود را در این مورد با ما در میان بگذارید.

 

– PC Gamer  :  ۸۷ / ۱۰۰

– Softpedia  :  ۸۵ / ۱۰۰

– GameStar  :  ۷۴ / ۱۰۰

– Vandal Online  :  ۶۷ / ۱۰۰

 

untitled

 

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
  1. ابراهیم 0021 گفت:

    استاد کوجیما با متال و سایلنت هیلز بهترین شخصیت بازیسازی خواهد شد.البته بوده.

  2. MR Engineer گفت:

    شاید برای pc دانلودش کردم چون بر روی x1 بازیش نکردم

  3. سعید آقابابایی گفت:

    این سری بازی خیلی خاصه. شبیه هیچ بازی ای نیست و استایل خاص کوجیما رو همراه خودش داره.