نارسیس رایانه

با ۵۰ دقیقه از گیم پلی بازی Evolve همراه باشید

تریلری ۵۰ دقیقه ای از بازی Co-op محور Evolve منتشر شده است که پیشنهاد می‌ کنم آن را از دست ندهید. در ادامه می توانید آن را مشاهده و دانلود نمایید.

هر لحظه باید مراقب باشید زیرا فقط هیولاها دشمنان شما به حساب نمی آیند , موجودات ریز و گیاهان گوشتخوار جان شما را تهدید می کنند و در صورت غفلت جان خود را از دست خواهید داد . هرچه پیش می روید بازی این اجازه را به شما می دهد تا به تجهیزات و سلاح های قدرتمندتری دسترسی داشته باشید و بتوانید راحت تر در نبردها پیروز شوید . تمامی شکارچیان دارای تیرهای نامحدودی هستند که همین امر از جذابیت بازی کاسته و به نوعی یکی از نقاط ضعف بازی به حساب می آید . بازی در قالب یک هیولا می تواند بسیار جذاب باشد به همین خاطر این امکان را به شما داده شده است تا بتوانید با استفاده از توانایی های منحصر به فرد هرکدام از موجودات , سایر موجودات زنده در اطراف خود را مشاهده کرده و با یک حمله غافلگیر کننده آن ها را شکار کنید .

اتفاقات بازی در سیاره ای به نام Shear رخ می دهد , سیاره ای که توسط موجودات عجیب و غریب و عظیم اجثه تسخیر شده و بر آن حکومت می کنند. جالب است بدانید شما می توانید با تغذیه از محیط و سایر جانداران , به هیولایی بزرگتر و ترسناکتر تبدیل شوید . برای ساخت بازی از موتور قدرتمند بازیسازی Cry Engine 3 استفاده شده است و با مشاهده تصاویر و تریلرهای منتشر شده می توان گفت سازندگان بازی توانسته اند از این موتور نهایت استفاده را ببرند . طراحی شخصیت , چهره و مناظر بازی به بهترین شکل ممکن و با رعایت جزئیترین موارد طراحی شده و می توان از این بازی انتظار گرافیکی قدرتمند و قابل قبول را داشت . بخش مولتی پلیر بازی این اجازه را به پلیر می دهد تا به همراه چهار نفر دیگر به بازی پرداخته و در صورت کمتر بودن تعداد بازیکنان , هوش مصنوعی بازی کنترل سایر شخصیت ها را به دست می گیرد.

بازی Evolve در تاریخ ۱۰ فوریه سال ۲۰۱۵(مصادف با ۲۱ بهمن ۹۳) توسط ۲K Games برای پلتفرم‌های پی‌سی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس‌ وان منتشر می‌ شود.

شما می‌ توانید این تریلر را در زیر دانلود نمایید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۳۶۰p

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
  1. MR Engineer گفت:

    من کخ خیلی از این بازی خوشم اومده

  2. سعید آقابابایی گفت:

    این بازی خیلی خفن به نظر میرسه.البته داستان تعطیله کلا.